Kurbin | Automjete | Makina | Jaguar

S-Type , 3
X-Type , 3
27 Nën 18:08 ,

shitet Jaguar x-type

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 18:25 ,

Jaguar

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 09:13 ,

Motorr dhe Kamio jaguari 2.7 nafte

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 09:13 ,

Motorr dhe Kamio jaguari 2.7 nafte

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 21:16 ,

Jaguar X-Type dizel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 22:25 ,

Jaguar Type X -05

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim