Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | XJS

18 Sht 00:04 ,

Jaguar xjs(classic)

29 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Pri 12:28 ,

Jaguar XJL

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 16:48 ,

Jaguar xjs V12

20 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Sht 03:06 ,

Shitet&nderrohet

20 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Sht 17:14 ,

Jaguar 2.5 Benzin Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim