Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | XJ8

19 Maj 21:58 ,

Jaguar xj8 blinduar

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 10:19 ,

Jaguar XJ8 4.2 I Blinduar B6

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 16:17 ,

Jaguar XJ8 benzin+gaz

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 12:03 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 18:50 ,

shes ose nderroj

11 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim