Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | XJ6

21 Nën 10:08 Dyqani ,

Jaguar XJ6-3.2 Benzin-1991-MANUAL-LETRA SAPO PAGUA

15 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim