Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | XJ6

21 Nën 10:08 Dyqani ,

Jaguar XJ6-3.2 Benzin-1991-MANUAL-LETRA SAPO PAGUA

15 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 04:26 ,

Jaguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Nën 21:57 ,

Jaguar XJ6 3.2 benzine 1990

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Tet 19:00 ,

Jaguar xj6 sport 4.0L

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:47 ,

Shitet Jaguar xj.6 benzin/gaz

4 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 20:53 ,

Jaguar xj6 4.2 executive sport Benzin + gpl

8 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 16:22 ,

Jaguar XJ6 benzin sport.shitet me per pjes kembimi

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Maj 18:48 ,

Jaguar Xj6 benzin -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 10:17 ,

JAGUAR XJ 6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 15:11 ,

Jaguar XJ6

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 18:07 ,

JAGUARbXJ 6 ■■>AUTO -RUBIN

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 15:15 ,

Jaguar xj6 viti 1991

8 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 01:07 ,

JAGUAR modeli xj6 viti 1997

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:59 ,

jaguar okazion imjant gazi

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim