Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | XE

25 Maj 14:51 ,

Shitet Jaguar XE Model S

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 14:03 ,

Jaguar XE 2.0 d ECO

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim