Sarandë | Automjete | Makina | Jaguar | X-Type | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 17:52 Makina , Tiranë

JAGUAR X TYPE BENZIN+GAZ 2003 OKAZIONNNNNNNNNNNNN

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:55 Makina , Kavajë

Super okazion Jaguar 2.0 naft letrat sa jan paguar

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:51 Makina , Berat

Jaguar x type benzin gaz 4×4

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:54 Makina , Tiranë

JAGUAR X-TYPE 2.5 V6

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:35 Makina , Tiranë

Shitet jaguar okazion

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 19:48 Makina , Tiranë

Jagaur X-Type 2003 benzin+gaz manual

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 15:34 Makina , Berat

Shitet Jaguar X-type naftë

420 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 10:38 Makina , Tiranë

Jaguari x type

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 14:59 Makina , Durrës

Shitet Jaguar X-Type

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim