Delvinë | Automjete | Makina | Jaguar | X-Type

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:19 ,

Shitet Jaguar X-Type 2.0D 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

Jaguar XType 2.0 Nafte Manual Ekonomike 2800Euro

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 ,

Jaguar x-type 2.0 Nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:41 ,

Jaguar 2.5 Benzine+Gaz Shitet / Nderohet

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:43 ,

Shitet / Nderrohet Jaguar Full Option

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:32 ,

JAGUAR X TYPE BENZIN+GAZ 2003 OKAZION AUTOMATIKE

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Maj 09:13 ,

Shitet/ Nderrohet Jaguar Full Option

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 20:04 ,

Jaguar x-type

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 22:17 ,

OKAZION Jaguar X-Type Benzine-Gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 20:26 ,

Jaguar x type 2.0 nafte

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim