Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar | E-Type

27 Dhj 09:35 ,

Okazion Jaguar X-Type Disel

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 08:50 ,

Jaguar E-Type benzin+gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Mar 13:28 ,

Jaguar x-type -06

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 18:47 ,

1970 Jaguar XKE E-Type

20 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Mar 11:37 ,

Jaguar E Type benzin+gaz -02

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 08:25 ,

Shes Jaguar X-Type

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 15:20 ,

Jaguar X-TYPE 2.0 TDCi -04

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 12:23 ,

shitet jaguar 7000 euro

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim