Kukës | Automjete | Makina | Isuzu

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 07:47 ,

Autobuz isuzo

1 500 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:09 Dyqani ,

Shitet Suzuki Vitara 1.9 tdi sport 4x4

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 09:10 ,

ISUZU V6 3.2

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 11:52 ,

OKAZION ISUZU D MAX DADIAUTO 1.8 NAFTE + NDERROHET

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 19:23 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 18:27 ,

Shitet autobus

12 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 20:17 ,

Foristrade 4x4

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 12:17 ,

Shitet

7 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Tet 11:28 ,

Foristrad isuzu

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 07:56 ,

SHITET NDERROET

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim