Bulqizë | Automjete | Makina | Isuzu

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 08:31 ,

Isuzu Npr

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:13 ,

Shitet me dokumenta isuzu.4x4.

3 200 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 13:44 ,

Shitet Isuzu Dmax

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 20:12 ,

Pjes iveco

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 15:12 ,

Shitet gjendje super 4x4.

3 300 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 14:05 ,

Shitet Isuzu

1 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 16:20 ,

Shitet. Nderro .......... Opel Isuzu

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 19:36 ,

Isuzu 4x4 American Model

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 18:42 ,

ISUZU D-MAX 'DADIAUTO' 1.8 nafte bejme nderrime

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 09:28 ,

Shitet autobus

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim