Sarandë | Automjete | Makina | Isuzu | Trooper | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 10:18 Makina , Tiranë

motorr isuzu 2.8turbo

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Tet 19:25 Makina , Elbasan

Isuzu Trooper automat 4x4 full..NDERROET..

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 22:21 Makina , Lezhë

Isuzu trooper 3.0D

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 09:44 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet.

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 20:55 Makina , Pogradec

Goma foristrade 17

250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 21:10 Makina , Korçë

Shes Opel Monterey

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 15:03 Makina , Tiranë

Isuzu trooper

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 11:43 Makina , Tiranë

Shitet isuzu tropper

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 19:15 Makina , Tiranë

Shitet isuzu tropper

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 11:32 Makina , Lezhë

Foristrade Mundesi Ndrrimi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim