Kukës | Automjete | Makina | Isuzu | Trooper

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:10 ,

ISUZU V6 3.2

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 19:23 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Tet 11:28 ,

Foristrad isuzu

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 07:56 ,

SHITET NDERROET

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 20:35 ,

Karriceri -rimorko

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 17:39 ,

Shitet iveco okazion i diskutueshem

13 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 20:51 ,

Shitet foristrade

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 13:09 ,

Isuzu Troper

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 15:12 ,

Shitet gjendje super 4x4.

3 300 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 16:23 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim