Bulqizë | Automjete | Makina | Isuzu | Model tjetër

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


18 Maj 12:04 ,

Isuzu Npr

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 19:36 ,

Isuzu 4x4 American Model

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Pri 14:27 ,

OKAZION - Autobus 35+1+1

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Pri 19:27 ,

Autobuz isuzu

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 19:21 ,

Shitet ose ndrohet

650 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Dhj 21:56 ,

Autobus 28 vendesh ISUZU TURQUDISE

23 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 12:25 ,

Shitet Isuzu

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 23:28 ,

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Tet 21:22 ,

Iveco eurobus

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Sht 07:46 ,

Iveco

27 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim