Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Isuzu | Midi

02 Korr 09:13 ,

Shitet autobus

14 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim