Sarandë | Automjete | Makina | Isuzu | D-Max | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


04 Nën 22:23 Makina , Tiranë

ISUZU D-MAX 'DADIAUTO' 1.8 nafte bejme nderrime

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:00 Makina , Librazhd

shitet. per arsye emigrimi goma 80% me xhama te

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 21:57 Makina , Kavajë

Isuzu d max 3000

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 09:59 Makina , Tiranë

dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 15:25 Makina , Vlorë

Isuzu

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:05 Makina , Vlorë

Isuzu

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:13 Makina , Vlorë

Isuzu

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:44 Makina , Durrës

Isuzu D-Max Blinduar B7 Edhe mundesi ndrimi

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 19:04 Makina , Durrës

Durres

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim