Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Isuzu | D-Max

12 Korr 10:27 ,

OKAZION ISUZU D MAX DADIAUTO 1.8 NAFTE + NDERROHET

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 09:21 ,

Autobus

13 500 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 13:44 ,

Shitet Isuzu Dmax

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 14:05 ,

Shitet Isuzu

1 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:08 ,

isuzi

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 21:01 ,

dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 12:56 ,

Okazion

14 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Gush 21:57 ,

Isuzu d max 3000

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 15:25 ,

Isuzu

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:05 ,

Isuzu

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:13 ,

Isuzu

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:44 ,

Isuzu D-Max Blinduar B7 Edhe mundesi ndrimi

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 19:04 ,

Durres

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
04 Jan 15:17 ,

Isuzu D-Max kambio Automatike

7 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Korr 00:52 ,

Arsye mosperdorimi

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Maj 09:02 ,

shitet makina

40 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Mar 11:27 ,

Izusu D-Max 3000 nafte -10

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim