Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Isuzu | Campo

25 Maj 20:12 ,

Pjes iveco

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 08:05 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Tet 19:32 ,

Okazionnnn

3 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 10:41 ,

Iveco

55 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 18:51 ,

Autobus 33 vende

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Pri 19:21 ,

Isuzu Campo dizel

18 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim