Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Infiniti

G37 , 1
12 Nën 15:47 Dyqani ,

Shitet mikrobuz Iveko

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 13:35 ,

INFINITI G37S -08

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999


Në fillim