Bulqizë | Automjete | Makina | Infiniti

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


03 Qer 20:04 ,

2019 Infiniti Q50 3.0t LUXE

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 19:56 ,

2019 Infiniti QX50 LUXE

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 15:11 ,

Shitet per arsye emigrimi

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 08:40 ,

INFINITI Q30S

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 15:26 ,

INFINITI FX 35 MURANO PJES KAMBIMI

9 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 12:22 ,

infinity q50, premium luxury, full opt, 2.0 benzin

15 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 09:54 ,

31 vende

34 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 13:48 ,

Infiniti fx35 Shitet/Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 10:21 ,

Shitet okazion

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 09:49 ,

Infiniti

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim