Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Infiniti | Q50

19 Qer 20:26 ,

2019 Infiniti Q50 3.0t LUXE

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 12:22 ,

infinity q50, premium luxury, full opt, 2.0 benzin

15 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 22:27 ,

Shitet Infiniti Q50

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Nën 18:21 ,

Iveco

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim