Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Infiniti | Model tjetër

30 Sht 17:47 ,

25.000€ vendodhja tiran 54+1 vende

25 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 13:08 ,

Shitet nderohet infinit

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 14:50 ,

infiniti qx30s

28 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 17:20 ,

Iveco

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 08:01 ,

shiten 2 autobuza iveco

10 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 19:29 ,

Shitet autobuzi

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Shk 17:39 ,

Shiten autobus iveco

800 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 18:02 ,

Shitet

20 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 02:26 ,

Infiniti FX35 4TH

15 047 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim