Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Infiniti | M35

03 Tet 10:07 ,

Infiniti M35x Sedan Lux

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Qer 10:34 ,

Infiniti m35

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 12:44 ,

Infiniti M35 Gaz - Benzin, Super Full Opsion....

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim