Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Infiniti | G35

14 Tet 23:47 ,

Shitet Infiniti

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 01:03 ,

Shitet makina infiniti e 2012 full option

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Shk 19:43 ,

2008 Infiniti G35

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim