Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Infiniti | FX

25 Korr 01:11 ,

Shitje

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Shk 13:48 ,

Infiniti fx35 Shitet/Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 10:21 ,

Shitet okazion

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 09:49 ,

Infiniti

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 19:36 ,

Shitet infiniti FX35

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 19:39 ,

Lavastovilie dhe makin Akulli e Re kartoni

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:19 ,

Infiniti 4.5 benz i okazion

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:28 ,

NISSAN INFINITI FX35. 5.0 VITI 2011.75000 KM

31 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Korr 11:20 ,

INFINITI FX35, 2011, LLUKS DHE SHUME E PASTER

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 23:02 ,

Foristrada infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 11:27 ,

Shes foristrad infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 10:36 ,

Infiniti FX35 Gaz-Benzin 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 19:57 ,

Foristrada infinit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 17:54 ,

Shes foristrad me letra te rregullta

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 16:41 ,

Ne gjendje shume te mire

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 20:55 ,

Shes Foristrad Infiniti FX35 Gas-Benzin 2004

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 11:05 ,

Infinit 3.5 benzin - gas

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 12:50 ,

Okazion Infinity FX 35 9000 Euro

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 16:29 ,

Infiniti fx35 4x4

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Korr 00:41 ,

Infiniti fx 35

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Shk 09:58 ,

shitet makina

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 10:38 ,

OKAZION Infiniti Fx

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 22:31 ,

Shitet kamioncine Iveco

252 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Mar 15:11 ,

INFINITY FX35 AUTOSPORT

10 500 EUR

01 Shk 14:59 ,

Infiniti FX35

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Dhj 12:11 ,

Infiniti FX

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 10:13 ,

Okazion Infiniti FX -05

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 20:04 ,

OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Korr 10:43 ,

Infiniti FX45 -05

12 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 16:25 ,

Shitet makine Infiniti

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 10:17 ,

Infiniti FX benzin -06

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Pri 14:57 ,

Infinity F4 4.5 Benzin+Gaz Sekuencial Full Options

10 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim