Sarandë | Automjete | Makina | Infiniti | FX | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:01 Makina , Durrës

Infiniti Fx35. 3.5 Benzin-Gaz.Viti 2008. Nderrohet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 19:39 Makina , Tiranë

Lavastovilie dhe makin Akulli e Re kartoni

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:19 Makina , Elbasan

Infiniti 4.5 benz i okazion

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:28 Makina , Tiranë

NISSAN INFINITI FX35. 5.0 VITI 2011.75000 KM

31 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Korr 11:20 Makina , Fier

INFINITI FX35, 2011, LLUKS DHE SHUME E PASTER

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 23:02 Makina , Durrës

Foristrada infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 11:27 Makina , Durrës

Shes foristrad infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 10:36 Makina , Durrës

Infiniti FX35 Gaz-Benzin 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 19:57 Makina , Durrës

Foristrada infinit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 17:54 Makina , Durrës

Shes foristrad me letra te rregullta

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim