Hyundai ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Accent , 227
Atos , 112
Azera , 1
Coupe , 224
Elantra , 44
Excel , 3
Galloper , 95
Genesis , 5
Getz , 173
Grandeur , 7
H-1 , 47
H 100 , 11
Lantra , 24
Matrix , 62
S-Coupe , 26
Santa Fe , 556
Santamo , 1
Sonata , 109
Terracan , 119
Trajet , 34
Tucson , 260
Veloster , 3
Veracruz , 3
i10 , 69
i20 , 38
i30 , 73
i40 , 13
ix20 , 6
ix35 , 74

Blej Hyundai ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.

03 Mar 16:28
Linku:
,

2014 Hyundai Tucson (ix35) 2.0 nafte

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

HYNDAI ATOS - Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 18:58
Linku:
,

Shitet hyundai matrix

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Hyundai i30

557 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:33
Linku:
,

Hyundai sonata okazion

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 08:30 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:29 Dyqani ,

HYUNDAI i30 1.6 DIESEL 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 ,

Hyundai Tucson 2012 100% GAZ Automatike

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:22 ,

HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:13 Dyqani ,

Hyndai i20 kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:10 ,

✔HYUNDAI ix35 2016 2.0naft 4x4 (186HP) FULL OPSION 115KM��

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:48 ,

1.5 DIZEL !!!OKAZION!!!

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:45 ,

Tucson 1.7 d automat

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:44 ,

Okazion Hyndai Accent Automat i 2008 benzin +gas 3100€

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:42 Dyqani ,

HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 ,

Okazion cmimi sot Hyundai i20 benzin gaz viti 2010

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:23 ,

HyndayTtucson Manual 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

Makina ne gjendje perfekte e gatshme per çdo kontroll

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 ,

Hyundai Matrix viti 2009,manual, 1.5 nafte, 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:04 ,

Hyundai Santafe 2.2 Diezel Automatik

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Dyqani ,

HYUNDAI TUCSON 2014 PRESTIGE (OKAZION)

12 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:04 ,

Hyndai Matrix 1.5 Nafte Viti 2008 Euro 4

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:57 Dyqani ,

OKAZION HUNDAI SANTAFE 4X4 2009/2.2 NAFTE

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:48 ,

✅Hyundai Tucson 2010 Automat 2.0 Nafte EcoTec✅

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:48 ,

✅ Hyundai Tucson 2011 Automat 2.0 nafte ECOTEC ✅

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:29 ,

GENESIS G80, VITI 2017 ***OKAZION***

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:14 ,

Shitet/Nderrohet HYUNDAI SANTA FE 2.4 GAZ/Benzine :2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 Dyqani ,

Hyundai Sonata U SHIT !!!!

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:55 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Dynamic

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 Dyqani ,

Hyndai i30 -1.6 diesel

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:31 ,

Hyundai I30

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:11 ,

Hyundai Terracan 2.9 crdi 2005 ��SUPER GJENDJE��

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Dyqani ,

HYUNDAI I20 1.2 ME GAZ MANUALE 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:58 ,

Hyundai Tucson

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:58 ,

HYUNDAI VERACRUZE 2007 CMIM I DISKUTUESHEM

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:57 ,

HYUNDAI SANTA FEE 2008 NAFT 2.0 - 2WD

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:24 ,

Hyundai❌Santa-Fe❌2.0-CRDI❌Nafte❌4x4����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:13 ,

Shitet hyndai san tafe

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 ,

HYUNDAI i10 (1000 BENZIN ) I VITIT 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:55 ,

Hyundai Accent 1.6 nafte automatik 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:54 ,

Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

7 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:53 ,

Shitet/ndrrohet Hyundai 2.2 naft sapo ardhur 5800€ diskutush

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

HYUNDAI i10 SHITET MAKINE EKONOMIKE 1.0 AUTOMAT

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:29 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:28 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:27 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:26 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 17:26 ,

makin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 ,

Hyundai i10

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:26 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:25 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:25 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:25 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:41 ,

HYUNDAI KIA filtra, injektore,pompa LPG, kandele ,

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:33
Linku:
,

Hyundai sonata okazion

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kerkuar per Hyundai ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.

Blej Hyundai ne Shitje

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.

Krijo njoftime per Hyundai ne shitje

Keni Hyundai te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione