Vlorë | Automjete | Makina | Hyundai | ix35

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:43 ,

Hyundai ix35

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:02 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 13:11 ,

SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 10:46 ,

Hyundai ix35 dizel

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Jan 12:28 ,

Hyundai ix35, 2.0 Diesel 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Jan 20:54 ,

vetura Hyundai ix35 FL 1.6 M/T

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Jan 20:46 ,

makina Hyundai ix35 FL 1.6 M/T

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Jan 20:46 ,

Hyundai ix35 FL 1.6 M/T

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Jan 20:46 ,

vetura HYUNDAI ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Jan 09:27 ,

per shitje

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim