Sarandë | Automjete | Makina | Hyundai | ix35 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:04 Makina , Tiranë

Hyundai ix35

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 13:11 Makina , Durrës

SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 10:50 Makina , Tiranë

Shitet/Nderohet Hyundai ix35 me Benz ML

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Nën 13:24 Makina , Tiranë

Hyundai ix35 1.7 CRDI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 10:09 Makina , Tiranë

Mini eskavator KOMATSU

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 15:27 Makina , Tiranë

Hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 15:27 Makina , Përmet

Makina Hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 15:27 Makina , Durrës

Vetura Hyundai ix35 FL 1.6 M/T

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Nën 15:19 Makina , Gjirokastër

Hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Nën 23:14 Makina , Tiranë

Hyundai ix35, 2.0 Diesel - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim