Bulqizë | Automjete | Makina | Hyundai | ix35

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 06:06 ,

Hyundai ix35

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:37 ,

Hyundai ix35

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 13:22 ,

Hyundai dizel

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 21:38 ,

Shitet hyundai ix35 2012

1 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 12:07 ,

HYUNDAI IX35, gjendje perfekte (2014) Automatik

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Pri 14:11 ,

SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 13:56 ,

makina makina hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Pri 15:14 ,

vetura hondai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Mar 15:41 ,

Hyundai Automat nafte 2015 91 mij km okazion

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Mar 22:46 ,

Hyundai ix35, 2.0 Diesel 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim