Pogradec | Automjete | Makina | Hyundai | i30 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


10 Nën 00:00 Makina , Durrës

Okazion

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 16:29 Makina , Tiranë

HYUNDAI I 30 CW CRDi

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 10:38 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai I30sw 1.6nafte shume ekonomike.

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 22:15 Makina , Tiranë

Shitet hyundai i30 full

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Tet 08:42 Makina , Tiranë

HYUNDAI i30 CDRi 1.4, Viti 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Sht 19:49 Makina , Durrës

Hyundai

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 19:12 Makina , Peqin

Hyundai I30

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 20:35 Makina , Tiranë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 18:12 Makina , Tiranë

Hyundai i30

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim