Kavajë | Automjete | Makina | Hyundai | i30

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 00:00 ,

Okazion

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:59 ,

Hyundai I30 1.4 Benzin+Gaz 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:23 ,

Hyundai I30 1.4 BIFUEL

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:18 ,

Hyundai i30 Benzin-Gaz 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 13:15 ,

Hyundai I30 1.6 crdi Automatic nga Zvicra

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 08:21 ,

Hyundai I30 benzine gaz 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Shk 08:27 ,

Hyundai i30 1.6 diesel automat ������������

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 21:15 ,

Hyundai I30 gaz-benzin

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 19:31 ,

Hyundai i30

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Dhj 00:24 ,

Hyundai i30 cw blue Kombi 1.6 CRDi

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim