Sarandë | Automjete | Makina | Hyundai | i20 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


16 Nën 17:18 Makina , Tiranë

OKAZION_Hyundai i20 4000 EURO

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Tet 10:13 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai i20

3 450 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 19:56 Makina , Tiranë

Shes hyundai i20 2011 automat benzine 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Sht 22:08 Makina , Tiranë

Hyundai i20

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Sht 13:05 Shitorja Makina , Tiranë

HYUNDAI I20, 2010 , 1.2 BENZINE, MANUALE, 78.000 k

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Gush 15:24 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai i20

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Gush 17:42 Makina , Durrës

SHITET HYUNDAI i-20, CMIMI 4200€ I DISKUTUESHEM.

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 15:37 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai i20 1.4 Naft 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 23:12 Makina , Tiranë

Hyundai i 20

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 18:39 Makina , Tiranë

hyndai i20 okazion

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim