Kukës | Automjete | Makina | Hyundai | i20

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 20:51 ,

HYUNDAI i20 1.4 BENZIN 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:59 ,

HYUNDAI I20 AUTOMATIKE

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:09 ,

Sot vjen Hyundai i20 benzin gaz viti 2010 impjandin

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 15:03 Dyqani ,

HYUNDAI I20 1.2 ME GAZ MANUALE 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 15:45 Dyqani ,

Hyundai i-20 benzin-gas viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 19:17 ,

Hyndai

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 22:16 ,

Shitet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 21:32 ,

Super Okazion Hyundai I20

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Sht 21:04 ,

Shitet Hyundai I20 2017 ne gjendje perfekte

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 17:04 ,

Hyndai I 20 okazion ne gjendje perfekte 8200��

8 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim