Bulqizë | Automjete | Makina | Hyundai | i20

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


29 Maj 11:24 ,

Hyundai I20 1.1 nafte

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Maj 16:00 ,

Hyundai I20 viti 2010 1.2 benzine 80 mij km

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Maj 10:38 ,

Hyundai i20 1.4 Diesel Okazion

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 01:54 ,

Shitet Hyundai ne gjendje shum t Mir....

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 10:26 ,

Shitet

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 11:49 Dyqani ,

HYUNDAI I20 1.2 ME GAZ MANUALE 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 15:28 ,

OKAZION SHITET HYNDAIi20.BENZIN 1.2 MANUALE

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Shk 22:13 ,

OKAZION SHITET HYNDAI I20.BENZIN 1.2.VITI20089

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 22:51 ,

hyundai i20

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Dhj 21:52 ,

Hyndai i20

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim