Berat | Automjete | Makina | Hyundai | i20

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 10:22 Dyqani ,

HYUNDAI I20 1.2 ME GAZ MANUALE 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 19:53 ,

Shitet

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Korr 11:23 ,

HYUNDAI I20 AUTOMATIKE

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Qer 08:59 ,

Hyundai I20 1.4 b 75 kw

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:09 ,

Hyundai i20

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 11:11 ,

Shitet.

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Maj 10:38 ,

Hyundai i20 1.4 Diesel Okazion

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Pri 15:28 ,

OKAZION SHITET HYNDAIi20.BENZIN 1.2 MANUALE

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Shk 22:13 ,

OKAZION SHITET HYNDAI I20.BENZIN 1.2.VITI20089

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 22:51 ,

hyundai i20

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim