Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Veloster

Dje 11:17 ,

Hyundai veloster

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Tet 13:17 ,

Hyundai veloster

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Shk 17:12 ,

Hyundai Veloster 1.6 2016

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim