Bulqizë | Automjete | Makina | Hyundai | Tucson

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 00:41 Dyqani ,

Hyundai Tucson 2.0 CVVT 4x4 viti 2007

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:44 ,

Shitet Hyndai Tucson 2008 2.0 nafte manual

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 ,

HYUNDAI TUCSON 2007 PERFEKT

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:59 ,

Hyundai 2006 nafte 2.0 full kovertim 6700 euro

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:56 ,

HYUNDAI 2006 nafte 2.0 Automat kovertim 6700 euro

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:13 ,

2019-Hyundai Tucson-SEL-CAMERA

11 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:12 ,

Shitet makina me cmim okazion per arsye largimi

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:15 ,

Hyundai Tuscon Benzin + Gaz Automatike 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:56 Dyqani ,

HYUNDAI TUCSON, VITI 2016, AUTOMATIKE, 1.7 NAFTE

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:42 ,

OKAZIONN!! Shitet HYUNDAI TUCSON 2016

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim