Pogradec | Automjete | Makina | Hyundai | Trajet | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 22:36 Makina , Durrës

Hyndai Trajet

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 Makina , Durrës

Hyunday Trajet gaz/benzine 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 09:01 Makina , Lezhë

HONDAY TRAJET

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 19:52 Makina , Durrës

I diskutueshem

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 10:56 Makina , Durrës

Hyundai

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 12:52 Makina , Durrës

Shitet 6+1 familjare ne gjendje shume te mire

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 14:21 Makina , Tiranë

HYUNDAI TRAJET 2.0CRDI

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:41 Makina , Tiranë

Shitet makin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 14:50 Makina , Vlorë

Hyundai Trajet 2.0 Naft - Super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 21:34 Makina , Tiranë

Hyndai Trajet 2.0 benzin-gaz shumë ekonomike

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim