Kavajë | Automjete | Makina | Hyundai | Trajet

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


03 Korr 11:39 ,

Okazion Hyundai Trajet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 10:00 ,

HONDAY TRAJET

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 11:21 ,

HYUNDAI TRAJET 2.0CRDI

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 22:36 ,

Hyndai Trajet

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 22:12 ,

Hyunday Trajet gaz/benzine 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 19:52 ,

I diskutueshem

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 10:56 ,

Hyundai

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 12:52 ,

Shitet 6+1 familjare ne gjendje shume te mire

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:41 ,

Shitet makin

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 14:50 ,

Hyundai Trajet 2.0 Naft - Super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim