Pogradec | Automjete | Makina | Hyundai | Sonata | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 13:42 Makina , Tiranë

OKAZIONNN!! Hyundai Sonata (2015) ( Vetem gaz LPG)

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:40 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai Sonata (2015) -- (vetem gaz LPG)

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:42 Makina , Tiranë

Shes Hyundai Sonata

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:18 Makina , Fier

Hyundai sonica

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 21:16 Makina , Fier

Hyundai sonica gaz-benzin e 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:52 Makina , Kukës

Pjesë për HYUNDAI SONATA 2.7 v6 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 11:26 Makina , Tiranë

OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2016 (Full Option)

11 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 22:00 Makina , Fier

Hyundai Sonata vetem LPG( Fabrike ) Automat

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Tet 20:12 Makina , Tiranë

Okazion

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 11:36 Makina , Tiranë

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim