Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Santamo

14 Qer 20:00 ,

Shitet hyundaj santafe 200 naft 4x4

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim