Bulqizë | Automjete | Makina | Hyundai | Santa Fe

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 05:42 ,

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2007 7Vende Automat Super

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:06 ,

Hyundai santa fe 2.2 diesel 2008, 5800€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:54 ,

OKAZION!!!! HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI SLX

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:34 ,

Shitet Hyundai Santa Fe . OKAZION (diskutushem)

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:34 ,

Shitet Hyundai Santa Fe , super full (diskutushem)

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:43 ,

Hyundai Santa Fe 2011 Kamio Manuale 2.2 Nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:33 ,

Okazion! Foristrade Hyndai santa fe 2.2 crdi 5500€

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

Hyndai Santafe Automatike

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:01 ,

Hyundai santa 2007

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:56 ,

�� HYUNDAI SANTA FE ����2009���� SUPER GJENDIE

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim