Hyundai Santa Fe ne Shitje | Njoftimet ne MerrJep.al

Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe te modeleve te ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Krijo njoftime per Hyundai te perdorur apo te ri ne shitje.

Dje 09:09
Linku:
,

Hyundai SantaFe 2011 Automatik 2.2 Crdi Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 05:04 ,

Hyundai Santafe 2.2 Diezel Automatik

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Hyndai santa fe 2008 .

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:02 ,

Hyndai Santa Fe 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:57 Dyqani ,

OKAZION HUNDAI SANTAFE 4X4 2009/2.2 NAFTE

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:05 Dyqani ,

HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

HYUNDAI SANTA FEE 2008 NAFT 2.0 - 2WD

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:13 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:00 ,

Hyundai❌Santa-Fe❌2.0-CRDI❌Nafte❌4x4����

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:58 ,

Shitet/ndrrohet Hyundai 2.2 naft sapo ardhur 5800€ diskutush

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:32 ,

Shes makin

2 320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:29 ,

hyndai san tafe+nderrohet

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 ,

Hyndai santa fe 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:41 ,

Shitet/Nderrohet HYUNDAI SANTA FE 2.4 GAZ/Benzine :2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 ,

Hyundai benzine&gaz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:41 ,

HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:26 ,

Hyundai santafe 2009 2.2 nafte

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:16 ,

OKAZION , Santa Fe 2008, automat,2.0 nafte

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:09
Linku:
,

Hyundai SantaFe 2011 Automatik 2.2 Crdi Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 17:12 ,

Hyundai Santa Fe.Naft 2003.Manual.Lekur.3.799 €

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 17:11 ,

Hyundai Santa Fe.Naft 2003.Manual.Lekur.3.699€

3 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 16:06 ,

Okazion Hyundai santa fe,Hyndai Hundai

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 12:03 Dyqani ,

HYUNDAI SANTA FE 2007 AUTO PENTA

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 10:21 ,

����Okazion hyundai ����

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 09:42 Dyqani ,

Hyundai Santa Fee, 2.2 D, viti 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 18:37 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:06 ,

Hyundai Santa Fe 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 09:22 ,

Hyundai Santa Fe

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 21:55 ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Dynamic

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 17:26 ,

makin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:54 ,

HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDI 4WD

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 10:41 ,

Hyundai Santa Fe

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 09:22 ,

Hyundai

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:14 ,

Hyndai

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:13 ,

Hyundai Santa Fe 2.0 Nafte Super Gjendje

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 07:03 ,

Hynday santa fe viti 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 07:02 ,

Hynday santa fe viti 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:36 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 09:43 ,

Shes hyundai santa fe

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 14:24 ,

HYNDAI SANTAFE 2009 AUTOMAT DISKUTUESHEM

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Mar 10:38 ,

HYUNDAI 2018 Santa FE/ Shitet-Nderrohet + ose - diferenc

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 09:14 ,

Shtet Okazion Manual 131 mij km

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 14:58 Dyqani ,

Shitet Hyndai Santa fe 2.0 nafte

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Mar 11:26 ,

forisdtrad hondaj

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 23:21 ,

Shitet Hyundai santafe

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 21:02 ,

Hyundai Santa Fe Shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 16:28 ,

Santa fe

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kerkuar per Hyundai Santa Fe ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Hyundai Santa Fe ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.

Blej Hyundai Santa Fe ne Shitje

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Hyundai Santa Fe ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Hyundai Santa Fe nga modelet e ndryshme si Hyundai Accent, Atos, Azera, Coupe, Elantra, Excel, Galloper, Genesis, Lantra, Matrix, dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Hyundai Santa Fe me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.

Krijo njoftime per Hyundai Santa Fe ne shitje

Keni Hyundai Santa Fe te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione