Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | S-Coupe

09 Mar 23:01 ,

Shitet Arsya Emegrimi

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 19:17 ,

Hyundai S-Coupe benzin+gaz

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 12:29 ,

OKAZION Shitet hyundai Coupe viti 1998 1.6 benzine

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:57 ,

Okaziooon1200 euro arsyje emigrimi 1.6 benzin

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 19:17 ,

Hyndai

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 20:20 ,

shitet hyndai coupe

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 14:32 ,

Hyundai 1.3

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 17:28 ,

Okazion

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 10:41 ,

Hyundaj cupe viti 2003 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 01:20 ,

Shitet per arsye mos përdorimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim