Delvinë | Automjete | Makina | Hyundai | Matrix

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 12:26 ,

Hundai Benzin-Gaz SUPER OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 20:29 ,

Okazion 3800€

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 11:34 ,

PJES KEMBIMI HYUNDAI MATRIX 1.5 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 20:07 ,

SHITET HYNDAI 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 15:05 ,

Hyundai Matrix 2006, ne gjendje perfekte!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 09:37 ,

shitet honday matrix 1.6 benxin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 13:40 ,

Hyndai matrix 1.4

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 18:31 ,

Hyndai matrix 1.4

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 19:53 ,

Shes ose nderrim me model automat

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 11:29 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim