Lezhë | Automjete | Makina | Hyundai | Lantra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


24 Nën 09:51 ,

Hondaj 2013 bencin gaz

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 14:08 ,

Shitet Hyndai 1.6 benzine-gaz

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 10:43 ,

��SHITET HONDAI OKAZION�� 0682068200

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 19:01 ,

Shes hyndai automat benzin gaz okazion

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 11:08 ,

Shes hondai automat okazion

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 20:20 ,

Hyundai Lantra benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 17:51 ,

Shitet Hondaj Lantra

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 21:09 ,

Hyundai automat gaz benzine okazion

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 16:09 ,

Per pjese kembimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 16:15 ,

Hundai

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim