Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | H-1 Starex

10 Shk 08:32 ,

Starex 4X4 Offroad 7 Vendeshe

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 13:54 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 18:41 ,

Hyundai H-1 Starex dizel

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim