Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Hyundai | Grandeur

21 Dhj 09:25 ,

Hyundai Grandeur (Vetem Gaz)

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Nën 17:59 ,

Makineri prerse asfalti dhe betoni

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim