Tiranë | Automjete | Makina | Hyundai | Grand Santa Fe

30 Korr 09:31 ,

OKAZION HYUNDAI GRAND SANTA FE !!! VETEM 70.000 KM

23 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Gush 00:22 ,

Hyundai Santafe.okazion2008full full opsion7.200€

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 08:03 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 07:37 ,

Hudai santa fe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 09:45 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 09:29 ,

Hyundai Santa Fe

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Sht 13:29 ,

Hyundai super ��������

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 09:05 ,

Hyndai dhe nissan 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim